1. Bezglutenowa kaszka z sorgiem – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGIEM – IDEALNYM SMAKOŁYKIEM DLA MOICH NIEJADKÓW

Dieta bezglutenowa jest przestrzegana w moim domu. Zaczęło się półtora toku temu, kiedy okazało się, że mój synek Jaś ma alergię na gluten. Początkowo strasznie się buntował, płakał oraz pytał dlaczego nie może jeść tego, co my. Żeby jemu było łatwiej na dietę bezglutenową przeszedł każdy z nas. Dziś to już dla nas żaden wyczyn, czujemy się zdecydowanie lepiej, a dzięki producentowi NOBLE HEALTH nasze posiłki stają się bardziej urozmaicone.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGIEM SMACZNA I NATURALNA

Bezglutenowa kaszka z sorgiemSkład tej kaszki jest równie zadowalający co jej smak. Wszystkie jej składniki są zupełnie bezpieczne dla naszego mechanizmu, jej spożywanie nie powoduje więc żadnych skutków ubocznych. Pozbawiona jest wszelkich utleniaczy i konserwantów. Jej główne składniki to:
1· nasiona sorga- sorgo wspomaga poprawne funkcjonowanie układu pokarmowego, pomaga wydalać z naszego mechanizmu toksyny. Posiada ogrom witamin, które osłaniają układ nerwowy, a także chronią przed działaniem wolnych rodników. Witaminy, które się w nim znajdują to przede wszystkim: niacyna, witamina B6 a także tiamina.
2· ziarna słonecznika- są pełnią witamin. Wiodące witaminy zawarte w ziarnach słonecznika to: witamina C, witamina B6, witamina A, witamina E, kwas foliowy, tiamina, ryboflawina oraz niacyna. Dzięki obecności tych witamin ziarna słonecznika mają bezpośredni wpływ na układ rozrodczy, wspomaganie pracy układu pokarmowego, niwelowanie poziomu cholesterolu we krwi oraz ochronę mechanizmu przed miażdżycą.

Każdy z tych składników jest naturalny i całkowicie bezpieczny dla naszego mechanizmu. Dzięki dużej zawartości witamin i minerałów gotowa mieszanka do przyrządzenia bezglutenowej kaszki, jest naprawdę hitem. Jest apetyczna, zdrowa, bezpieczna dla bezglutenowców, banalna w przygotowaniu, w przystępnej cenie i ma niezwykle poręczne opakowanie. Skład produktu jest niezwykle ważnym elementem diety. Dobrze jest mieć świadomość tego, co się na co dzień spożywa.

GOTOWA MIESZANKA ZMIENI SIĘ W PYSZNĄ KASZKĘ W KILKA CHWIL

Aby cieszyć się smakiem smacznej, bezglutenowej kaszki, wystarczy trochę wody, naczynie, chwila cierpliwości, mieszanka do wykonania kaszki i gotowe. Do wyboru masz aż sześć smaków gotowych kaszek bezglutenowych. My aktualnie jemy tę z sorgiem i doczekać się nie możemy kolejnych. Moje pociechy przygotowują ją sobie własnoręcznie i zajmuje im to nie więcej niż pięć minut.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGIEM-OPINIE

Oto kolejny powód, dla którego wybrałam te właśnie kaszki. Opinie znalezione w internecie:
„Kaszki są pyszne. Zresztą, to tylko jedna z ich zalet. Po pierwsze nie posiadają tego uczulającego mnie glutenu, po drugie są przepyszne, a po trzecie ich przygotowanie zajmuje mi ok. 3 minuty . Oszczędność czasu, pieniędzy oraz zdrowia ukryta w jednym opakowaniu. Polecam!”
Justyna 34 lata

„Jeśli ktoś zapytałby mnie, czy polecam te kaszki, to odrzekłabym, że jak najbardziej. Polecam i to bardzo. Tym bardziej że z czasem u nas krucho, a ich przygotowanie zajmuje go bardzo niewiele. Są też pyszne, co jest następnym ich plusem. Jeżeli poszukujesz przekąski, a nie tolerujesz glutenu, to te kaszki są właśnie dla Ciebie.”
Janina 40 lat

Cena, smak, łatwe oraz szybkie przygotowanie, naturalny skład a także brak glutenu. Wszystko to przekonało mnie do wyboru tej właśnie przekąski.