1. Chleb EVERYDAY – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

SMACZNY, BEZGLUTENOWY CHLEB Z ZIARNAMI SORGA I DYNI. CHLEB EVERYDAY

W naszych czasach jest mnóstwo ludzi, którzy są zmuszeni stosować dietę bezglutenową. Znakomitym rozwiązaniem dla takich osób jest bezglutenowy chleb z ziarnami sorga i dyni EVERYDAY. To gotowa mieszanka chlebowa stworzona do indywidualnego wypieku. Własnoręcznie upieczesz dla siebie pyszny oraz zdrowy chlebek. Zdrowy, naturalny oraz smaczny.

UNIKALNY SKŁAD MIESZANKI CHLEBOWEJ EVERYDAY

Chleb EVERYDAYChleb EVERYDAY jest pozbawiony wszelkich substancji, które mogłyby wyrządzić krzywdę osobie uczulonej na gluten. Nie zawiera laktozy, zbóż z zawartością glutenu, jajek, mleka, soi, orzechów, ziaren sezamu i innych produktów, nieprzyjaznych dla bezglutenowców. Jego najważniejsze składniki to:
⦁ skrobia kukurydziana
⦁ mąka z ziaren sorgo
⦁ mielone ziarna słonecznika
⦁ mielony kminek
⦁ nasiona lnu
⦁ mąka z dyni

Wszystkie te składniki są zupełnie bezpieczne dla organizmu, a osoby uczulone na gluten mogą go przyjmować bez żadnych obaw oraz ograniczeń.

JAK KROK PO KROKU UPIEC SMACZNY CHLEB EVERYDAY?

Przepis jest bardzo prosty, tym bardziej że w opakowaniu mamy gotową mieszankę.
1. Zanim otworzymy torebkę wstrząsamy nią parokrotnie.
2. Wsypujemy mieszankę do żaroodpornego naczynia oraz dodajemy 5 g suchych drożdży, bądź 20 g płynnych (taka ilość drożdży niezbędna jest do 500 g mieszanki)
3. Następnie należy dolać 340 ml lekko ciepłej wody oraz mieszać powstałą mieszankę przez około 10 min aż do momentu powstania jednolitej konsystencji.
4. Tak skomponowaną mieszankę wstawiamy do rozgrzanego do 40 stopni piekarnika na 20 minut do wyrośnięcia.
5. Wyjmujemy z piekarnika po czym delikatnie kształtujemy bułeczki, bądź wstawiamy do formy do pieczenia, kiedy wolimy chleb.
6. Pozostawiamy do wyrośnięcia w ciepłym miejscu na około 60 minut.
7. Rozgrzewamy piekarnik do 200 stopni i pieczemy chleb, bądź bułki przez około godzinę.

I gotowe! Szybko, łatwo oraz smacznie. Możesz cieszyć się pysznym i świeżym chlebkiem własnej roboty. Ja jestem zafascynowana jego smakiem, zresztą nie jedynie ja. Moja rodzina nie może się go nachwalić. Zwłaszcza gdy jeszcze ciepły trafia na nasz stół. Jest nie tylko pyszny, ale również bardzo zdrowy, a to przecież najważniejsze.

CHLEB EVERYDAY I MNÓSTWO KORZYSTNYCH OPINII

Już wcześniej słyszałam same pozytywy na temat tego chlebka. Dziś sama wydałabym podobną opinię. Jest rewelacyjny. Oto kilka opinii z internetu:

„Mój synek jest na diecie bezglutenowej. Chlebek bardzo mu smakuje. Pomaga mi w przygotowaniu, co cieszy go jeszcze bardziej. Jest niejadkiem i miałam ogromny problem z wybraniem dla niego odpowiedniego pieczywa. Ten chlebek wręcz pochłania. Polecam każdemu. U nas zagościł na stałe”.
Martyna 27 lat.

„Oboje z mężem nie tolerujemy glutenu. Chleb EVERYDAY to dla nas fantastyczne rozwiązanie. Jest pyszny i zdrowy. Na naszym stole będzie jeszcze przez długi czas. Zwłaszcza że smakuje obłędnie”.
Magdalena 33 lata.

Jak widać nie tylko ja jestem zafascynowana mieszanką chlebową EVERYDAY. Spróbuj i Ty. Naprawdę warto.