1. Hair Care Panda Vegan Gummies – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

Witaminy, które przywróciły blask moim włosom

Jeszcze jakiś czas temu moje suche oraz porowate włosy były moim największym kompleksem. Matowe i łamliwe, niezależnie od ilości używanych masek nie wyglądały ładnie dobrze czuję się w długich włosach, ale jeśli wyglądają na zniszczone to z pewnością atrakcyjności mi nie dodają.

Pomyślałam , że powinnam jeszcze sprawdzić odżywiania włosów od wewnątrz i zamówiłam polecane przez przyjaciółkę witaminy na włosy w żelkach Hair Care Panda Vegan Gummies. Zapewniam, że początkowo byłam zupełnie sceptycznie nastawiona, ale po wnikliwym zapoznaniu się ze składem żelków i oczywiście po wielu pełnych zachwytu słów pod adresem witamin przyjaciółki, pomyślałam, że owszem może to mój środek zaradczy.

Hair Care Panda skład:

• Biotyna na włosy 5000% ma wspaniałe działanie, wspiera zachować ich zdrowie, a nawet zapobiega siwieniu oraz łysieniu Ilość biotyny w Hair Care Panda był zatem bardzo dobrym czynnikiem przy wyborze tych witamin.

• Witamina B6 100%, która energetyzuje oraz wpływa na poprawność wzrostu włosów. Na pewno witamina B6 wpływa również bardzo pozytywnie na stan naszej skóry.

• Niacyna 100% zwiększa wzrost włosów, funkcjonuje nawilżająco na włosy, chroni włosy przed powstawaniem łupieżu, przeciwdziała ich wypadaniu, a również oddziałuje na wzmocnienie cebulki włosa.

• Cynk 100% jest katalizatorem oraz kontrolerem, gdyż kontroluje metabolizm aminokwasów, czyli oddziałuje na tworzenie keratyny, a także na wchłanianie się witaminy A, a również reguluje pracę gruczołów łojowych. Dzięki cynkowi nasze włosy są mocne, zdrowsze oraz wolniej się przetłuszczają.

• Witamina A 100% wzmacnia włosy, skórę i paznokcie. Niedobór witaminy A powoduje wypadanie, łamliwość i zahamowanie wzrostu włosów.

• Selen 100% wpływa na kondycję włosów, a także kondycję naszego mechanizmu ludzkiego. Niedobór selenu powoduje osłabienie mechanizmu ludzkiego, a co za tym idzie kondycji naszej skóry, włosów oraz paznokci.

• Witamina B12 100% pomaga zachować dobrą kondycję, energię oraz witalność. Niedobór tej witaminy wywoła wypadanie włosów, a także niedokrwistość. Skóra traci blask, a włosy stają się łamliwe oraz matowe.

• Witamina B1 100% dzięki niej włosy są zdrowe, sprężyste oraz błyszczące. To właśnie niedobór tej witaminy powoduje szorstkość, łamliwość i ogólny zły stan naszych włosów.
• Witamina E 100% chroni przed stresem oksydacyjnym,

• wzmacnia oraz nawilża włosy, odbudowuje ich blask i zdrowie.

• Kwas pantotenowy 100% przyczynia się do prawidłowej syntezy witaminy D. Wspiera proces pigmentacji, spowalnia więc siwienie włosów.

Z punktu widzenia skład tych witaminowych żelków mówi sam za siebie. Ja przekonałam się i nie żałuję. Od kiedy zaczęłam przyjmować 2 żelki dziennie po posiłku, moje włosy zdecydowanie poprawiły swój stan, a ja wyglądam po prostu piękniej. Co dla mnie również jest istotne, wszystkie składniki Hair Care Panda są wege, co jest spójne z wyznawaną przeze mnie filozofią życia.

Hair Care Panda opinie:

„Od kiedy zaczęłam stosować te witaminy, moje włosy całkowicie zmieniły swój wygląd. Są piękne i lśniące, a ja nie mogę opędzić się od miłych słów W końcu znalazłam produkt, który z niewątpliwym sumieniem mogę polecić koleżankom.’’
Iza 35 lat

„Witaminy w żelkach to wspaniały wynalazek. Nie dość, że pyszny to jeszcze tak skuteczny. Włosy przestały wychodzić, a ja nie muszę już myśleć o tym, że pełno ich na moim ubraniu. Odkąd zażywam Hair Care Panda moje życie stało się piękniejsze.’’
Maja 25 lat